Březen 2017

Kouzelné lektvary pana McKaye a spol.

13. března 2017 v 20:02

Právě se nacházíte ve firmě, které nese název Kouzelnické lektvary pana McKaye a spol.
Jak jste mohli vydedukovat, samotným ředitelem je pan McKaye. Firma se zaměřuje na výrobu a na prodej léčivých lektvarů. Značka McKay je známá po celém světě, je to největší firma na výrobu léčivých lektvarů na světě.
V samotné firmě se nachází prodejna, kde si můžete koupit všemožné lektvary firmou vytvořené. Firmá má samozřejmě několik Laboratoří v nichž své lektvary testuje a vyrábí.

Přízemí1. Patro2. Patro


Ředitel: Elijah McKay

Mawile Town - Bydlení

13. března 2017 v 19:22

Zde je přehled ubytovaných lidí v Mawile Town.


Domy:


Byty:
---

Thomas Aron Finn

13. března 2017 v 19:19

Thomas Aron Finn

Povolání: Redaktor
Věk: 27 let
Pohlaví: Muž
Kontakt: harrylucky@seznam.cz

Popis:
Je to celkem vysoký urostlý muž, jeho postava je prostě taková ta klasicky sportovní, nikdy sice moc nesportoval ale ranní běh do nějaké kavárny na kávu neodmítne. Když ho prvně spatříte může vám přijít trochu namyšlený, ale to on rozhodně není, jen se nerad vybavuje s někým koho nezná, když už se sním dáte do řeči, jistě se vás bude vyptávat na různé věci, rád získává informace které by mohl třeba někdy použít do nějakého článku, snaží se vyhýbat konfliktům, ale většinou je vyvolá on sám když je moc zvědavý.

Životopis:
Narodil se ve Francii, kde bydlel asi do svých devíti let, pak se přestěhoval jen s matkou do Ameriky, kde byl prakticky do teď. Studoval žurnalistiku, a jeho sen je stát se nejlepší šéfredaktorem vůbec. Když dodělal školu chodil z jedné redakce do druhé, nakonec natrefil na tu správnou, kde se potkává s velmi zajímavými lidmi.

Elijah McKay

12. března 2017 v 14:45

Elijah McKay

Povolání: Podnikatel s léčivými lektvary
Věk: 26 let
Pohlaví: Muž
Původ: Čistokrevný
Kontakt: ryan.macalley@seznam.cz

Popis:
Elijah je vysoký muž s poměrně dobře vypracovanou postavou. Má krátké hnědé vlasy, hnědé oči a normální nos. Nejraději se obléká do košil, jako podnikatel musí vždy vyvolat dojem. Je to milý a chytrý muž. Je velmi společenských, ale prožil spousty špatných věcí a to se podepsalo na jeho trochu větší náchylnosti k alkoholu.

Životopis:
Elijah se narodil do poměrně zámožné rodint na Novém Zélandu. Jeho otec byl Novozélandský kouzelník, který pracoval jako vysoký úředník na ministerstvu kouzel. Matka byla profesorkou na tamější kouzelnické škole. Když bylo Elijahovi 8 let. Novozélandští bystrozoři odhalili úplatnost jeho otce a uvěznili ho na 10 let. V ten samý rok jeho natka přišla o práci a museli se přestěhhovat za prácí až do Londýna. Zde bydleli v malém bytě. V jedenácti letech nastoupil do Bradavic a pro svou chytrost a všímavost byl zařazen do Havraspáru. Stal se poměrně oblíbený jak mezi profesory, tak mezi spolužáky. Stal se i primusem koleje. Jeho láska k lektvarům započala právě v Bradavicích. Už zde zacal vymýšlet plán kouzelnické firmy na léčivé lektvary. Po skvělém zakončení studia, šel svému snu naproti a v Londýně založil firmu "Kouzelné lektvary pana McKaye a spol." Jedná se o největšího vynálezce a dodavatele léčivých lektvarů v Evropě.

Sofie Angel

11. března 2017 v 11:09

Sofie Angel

Povolání: Barmanka v Baru Memenzo
Věk: 23 let
Pohlaví: Žena
Původ: Čistokrevný
Kontakt: ronniegrinchova@seznam.cz

Popis:
Pro někoho malá bláznivka s mašlí nebo věnečkem v různobarevných vlasech, pro jiné zase kamarádka největšího kalibru..Teenagerská léta už má dávno za sebou - alespoň její věk to tvrdí - pak vám stejně ale stejně dojde, že tahle dívka nedá na své plyšové zvířátka dopustit..
Její vlasy vypadají jako by jí je pozvracel jednorožec, milovala jednorožce a vše co s nimi bylo spojeno, doma má nemalou sbírku ať už jsou to plyšáci, trička, náramky, přívěsky.. Na její hlavně naleznete většinou růžovou, fialovou, modrou, bílou, zelenou, někdy má ale dny kdy si je raději obarví na černou a snaží se moc nevynikat.. Ano často její vlasy přivolávají moc pozornosti o kterou ona sama moc nestojí..Nikdy nevyjde ven bez nějakého vhodného vlasového doplňku, mašle, věnečky , sponky, různé gumičky.. V její sbírce oblečení dominují spíše sukně a k tomu má vždy skvěle hodící se tričko, vše je samozřejmě laděno do pastelových barev.. Dále v její šatníku naleznete šaty, růžové možná fialové, modré, žluté.. Pokud jí uvidíte v něčem černém nejspíše má špatný den a tak se jí raději kliďte z cesty.. Má velikou sbírku šperků, bižuterie, náušnic, většinu si dokázala vyrobit sama, proto když máte narozeniny nebo něco podobného nejspíše od ní uvidíte její pracně vyrobený šperk..Její oči jsou zeleno modré a člověk se v nich lehce ztrácí, nebo-li topí, má hrozně pronikavý pohled, když se na vás zadívá skoro to vypadá jako by vám viděla do hlavy, ale to bohužel neumí..Dále si jí můžete všimnout ne kvůli vlasům nebo pronikavému pohledu, bude to nejspíš její výška měří totiž necelých 162 cm.. Celá její postava, působí drobně až skoro nemocně.. Štíhlá, útlá postava vypadá jako by snad skoro nejedla, je pravda že občas se zapomene najíst a pokud už něco sní je to většinou ve spěchu.
Její povaha je šílená kombinace všeho co by se rozhodně kombinovat nemělo.. Celá její povaha by šla možná popsat jedním slovem a to slovem magor, blázen.. Na její krásné tvářičce dominuje skoro stále roztomilí úsměv, vždy říká že má důvod se usmívat, člověk se musí radovat s maličkostí.. Na druhou stranu ví jak dokáže být svět krutý ale ví že karma si najde pravdu a vše bude zase dobré.. Je to velký snílek, snů má hodně a rozhodně nemá v plánu si je plnit.. Ze začátku je velmi nedůvěřivá k osobám co nezná, možná se i trochu s nima stydí mluvit, nikdo se s ní nebaví a když už jo, myslí si že jí chce dotyčný jen využít, tak její přátelství většinou skončí dřív než vůbec začne.. Ale pokud vidí člověka co se trápí, nebo má špatný den okamžitě mu přispěchá na pomoc, nikdy neváhala podat pomocnou ruku, přece jen pomáhej a ono se ti to vrátí, ano v tohle vážně barvovláska věřila.. Myslí si že i v tom nejhorším člověku musí být trocha světla.. Neumí nenávidět, nikdy teda nepotkala osobu kterou by měla nenávidět.. Když jí ublížíte nejspíš svůj příběh odvypráví její roztomilé kluběnce a pak nad tím jen mávne rukou.. Její zájmy jsou výroba šperků, literatura a hlavně se snaží zlepšit se v kouzlení, umí kouzlit, umí se nejspíše i bránit, ve škole jí to tedy aspoň šlo, jen v tom stále trochu tápe, nebyla nikdy perfektní kouzelnice i když se to od ní nejspíše očekávalo.. Sbírá jednorožce a vše co je s nima spojené, ano né živé ví že je to nelegální, ale má sbírku plyšáku, všeho možného, sama vypadá trochu jako jednorožec když si na obličej nanese ty její nesmyslné třpytky..

Životopis:
Kde vlastně vůbec začít? No možná tím že se narodila v Londýně, její rodiče byli celkem známí lidé, avšak nikdy nepatřili mezi namyšlené sobce.. Její matka pracovala na Ministerstvu kouzel a otec byl byztrozor, jednou chtěl dosáhnout toho že bude hlavním byztrozorem, to se mu ale nepodařilo, nakonec se stal zástupcem a byl více jak spokojený, když se jim narodila holka možná byl trochu zklamaný, ale jakmile Sofie začala růst přešlo ho to.. Jednou zní chtěl mít taky byztrozorku, ale jak se zdálo malá dívka se spíše zajímala o všechno jiné než o kouzla.. Ale kdo ví třeba mu jednou jeho velký sen splní a ona bude bojovat na straně dobra.. V jedenácti letech jí přišel dopis z bradavic, kam také nastoupila, nejdřív přišlo na řadu vybrat si hůlku.. Na to se těšila asi úplně nejvíc, vybrala si jí 15 palců dlouhá hůlka s žíní jednorožce..Náhoda? Nemyslím si..:D dy se asi prvně projevil její zájem o jednorožce, jelikož její matka pracovala na ministerstvu kouzel v odboru pro dohled nad kouzelnými tvory, tak se jí díky tomu jednou nebo dvakrát podařilo jednorožce spatřit.. Když usedala na stoličku a byl jí na hlavu dám moudrý klobou bez rozmyšlení jí poslal do Mrzimoru.. Ve škole vynikala až lektvary a obranu proti černé magii, ale nakonec i to zvládla, během jejího života se v tomto oboru snažila zdokonalit.. Po úspěšně ukončené škole chvilku pracovala s matkou, ale často mezi sebou měli rozepři každá měla totiž jiný názor a tak se odebrala na chvilku do jiné země, přesněji do Ameriky kde vedle malé květinářství.. Po letech se vrací zpět do Anglije a pro život si volí Londýn, kde začne pracovat jako barmanka mimo kouzelnický svět, nezanevřela nad ním, občas se tam zajde podívat, ale je jí lépe mezi mudly..

Nemocnice sv. Munga

10. března 2017 v 17:50

Právě se nacházíte před Nemocnicí sv. Munga. Ta byla až do roku 2003 před všemi Mudly chráněná zastíracími kouzli. Po tom co se rozhodl kouzelnický svět tomu mudlovskému prozradit, tak zastírací kouzla byla zrušeny. V nemocnici všechny zraněné léčí tzv. Lékouzelníci, ale narazíte zde i na normální doktory, kteří léčí starou dobrou mudlovskou medicího. Nechybí zde ani operační sály - ne všechno jde vyléčit kouzly.

Lékařský pokoj

Čekárna

Pokoj č. 1

Pokoj č. 2

Operační sál


Ministerstvo kouzel

10. března 2017 v 15:27

Právě se nacházíte v prostorách samotného Ministerstva kouzel. Zde pracují pouze kouzelníci.
Vstupte do jednoho z pater - záleží na tom, co zrovna potřebujete vyřešit.


1. patro


Kancelář Ministra kouzel
Ministr: ---

Kancelář Náměstka
Náměstek: ---

Kancelář asistentů
Asistent Ministra kouzel: ----
Asisten Náměstka: ----2. patro


Odbor pro uplatňování kouzelnických zákonů
- pracovníci tohoto odboru si jinak nazývají Bystrozoři, mají za úkol hlídat a chránit jak ostatní kouzelníky, tak i mudly

Kanceláře vedoucího odboru
Vedoucí odboru: ----

Kanceláře ostatních zaměstnanců
----3. patro


Odbor kouzelnických nehod a katastrof
- pracovníci tohoto odboru mají na starosti nápravu nevydařených kouzel

Kancelář vedoucího odboru
Vedoucí odboru: ---

Kanceláře ostatních zaměstnanců
---


4. patro


V tomto patře zasedá vždy v soudní síni Starostolec.

Členové Starostolce:
----
----
----

Soudní síň

Angelika Smith

10. března 2017 v 13:32

Angelika Smith

Povolání: Advokátka
Věk: 25 let
Pohlaví: Žena
Původ: Čistokrevný
Kontakt: rosemarryblack@seznam.cz

Popis:
Má dlouhe tmavé vlasy, štíhlou postavu, zářivě modré oči. Má lehce vypracovanou postavu, vzadu na krku ma tetovaní holubice. Rada nosí kostýmky a saty. pri jejim povolání je to dost důležité, ale nebojí si oblect sportovní oblečení. Je to obyčejná usmevavá holka, ale když se naštve stojí to za to. Nedělá jí problem se porvat s chlapem. Je to velmi sebevědomá žena, ktera si stoji za svým

Životopis:
Angelika se narodila ve Francii, kde skoro cely život bydlela. Její otec Antonio Smith, je jedním z nejlepších lékařů jak pro mudly, tak pro kouzelníky a její matka Amelie Sofia Smith je jednou z nejlepší právniček ve Francii. Její rodina je velmi bohatá, vlastni tři velká sídla nedaleko sebe a vsechny tři, muzeme najít u lesů. Proc zrovna u lesů? V její rodině jsou všichni zveromagove. Většinou když uz nejsou mezi mudly tak prožívají právě v lesích jako vlci. Angelika zažila krásné dětství, měla opravdu všechno co chtěla a to taky udělalo to ze byla do svých 11 let celkem rozmazlena. Neexistovalo nic co by neměla. V jejich jedenácti letech ji přišel dopis z Bradavic, byla nadšená že půjde na školu kde studovali její rodiče, ale těm se to nejdříve příčilo. Vždy chtěli aby chodila na prestižní školu a ne do školy kde by se měla stýkat s nějakými chudaky. Nakonec tedy povolili a ona nastoupila na Školu čar a kouzel do Bradavic. Moudrý klobouk ji vybral do Nebelvíru a ona byla spokojená, mela na škole dost přátel a její lehčí rozmazlenost zmizela. Ve skole byla z jednou z nejlepších. Nejlépe ji šli předměty Přeměňování Obrana proti černé magii a Lektvary. Školu a zkoušky nekonečné udelala na výbornou. Po skončení školy se vrátila za rodinou do Francie a zda začala chodit na školu pro právníky. Nakonec tuhle školu zvládla úplně na výbornou a tak tři roky pracovala pod svojí matkou v jejich právní firmě. Našla jsi i muze svých snů, ale vztah stroskotal právě díky ní. Ona se nechtela vázat a tak kdyz ve svém volbu chodila do klubů tak vždy to dopadlo z balení nové oběti, kterou mela jen na jeden večer.Párkrát byla zadržena ze to ze zmlatila nějakého chlapa, ale vzdy z toho vyšla bez újmy. Nestydela se za to a ani nestydi. Po třech letech se rozhodla vrátit do Londýna. Jeste pred odjezdem si nechala na krk vytetovat holubici a na zápěstí vlčí tlapu. Kdyz se přistěhovala do Londýna hned si koupila dum, který si zařídila do svého stylu. Nakonec se rozhodla rozjezd si vlastni právnickou firmu a snad se časem i usadit.

Alfons DeCour

9. března 2017 v 21:54

Alfons DeCour

Povolání: Zaměstnanec Ministerstva kouzel
Věk: 30 let
Pohlaví: Muž
Původ: Čistokrevný
Kontakt: alfons.decour@email.cz

Popis:
Alfons je atletické postavy. Má temně hnědé vlasy a zelené oči. Je vždy velmi elegantně oblečen, preferuje tedy společenské oděvy. Alfons je velmi milý a hodný muž.

Životopis:
Narodil se do poměrně bohaté čistokrevné rodiny, která patří k jedněm z nejstarších rodin v Británii. Jeho otec pracoval jako vedoucí odboru na ministerstvu a matka byla vrchní ošetřovatelkou u Munga. Je to jedináček a v dětství byl poměrně dost rozmazlován. Když nastoupil do Bradavic byl moudrým kloboukem pro svou ambicióznost poslán do zmijozelu. Byl spíše průměrným studentem. Po zakončení studia chvíli pracoval jako prodavač v Příčné ulici a poté zamířil po stopách otce na ministerstvo.

Charles Nicklaus

9. března 2017 v 18:02

Charles Nicklaus


Povolání: Na vlastní noze
Věk: 32 let
Pohlaví: Muž
Původ: Čistokrevný
Kontakt: derek.sanders@seznam.cz

Popis:
Jak si můžete všimnout hned na první pohled Nicklaus je černoch. Nemá rád delší vlasy a tak ho můžete vídat především se skoro oholenou hlavou. Vousy si udržuje do strniště, připadá si tak víc tvrdácky. Na první pohled vypadá jako celkem sympatický týpek, což se ale rychle změní, když ho lidé slyší promluvit. Nemá rád mudly, nechápe k čemu kouzelníkům jsou dobrý, usiluje o to aby mudlové byli vyhlazený. Zbožňuje mučení lidí.

Životopis:
Charles se narodil v jedné Africké vesničce mladičké kouzelnické dívce, která byla ale tak hloupoučká, myslela si že muž se kterým splodila Charlese jí miluje. Charlesova matka byla jeho otcem, Davidem chladnokrevně zavražděna. Charles celé dětsví vyrůstal v jedné odlehlé chatě spolu se svým otcem, který se ho snažil naučit všechna silná kouzla, která by se mu mohla v životě hodit. Za to je Charles svému otci nesmírně vděčný. Nikdy nechodil do žádné školy, vše co Nicklaus umí, umí díky svému otci, který se mu plnohodnotně věnoval. V 15 letech Charlesův otec umírá na mudlovskou nemoc - leukémii. Charles nikdy neměl mudly v lásce, nikdy nechápal k čemu tyto lidé na světě jsou. Vždy, když se s nimi dostal do nějaké potičky vždy nějakého, i když neumyslně zabil. Nikdy nechápal proč se s ním chtějí mudlové rovnat, když neumí kouzlit a on ano. Mudlové pro něj jsou tak nechopitelná rasa lidí, že jednoho dne spolu s lidmi, kteří jeho názory zastávají - názory, že mudlové na tomto světě němají co dělat a že by bylo lepší je všechny vyvraždit; přišli do Mawille Town, každý mudla který se této skupince připletl do cesty nebyl ušetřen. Nebyli ušetřeni ani kouzelníci, kteří se snažili mudly chránit. Od té doby vybudoval pro své, jak on je nazývá, Přívržence velkou rezidenci. Každý kdo jeho názory zastává je v jeho rezidenci nesmírně vítán.

Hayley Bennett

9. března 2017 v 17:14

Hayley Bennett


Povolání: Barmanka v Baru Memenzo
Věk: 24 let
Pohlaví: Žena
Původ: Čistokrevný
Kontakt: hpetas@seznam.cz

Popis:
Hayley už od pohledu působí dost ambiciózně a to je i pravda. Má velký smysl pro humor a proto jí většinou lidé potkávají s úsměvem na tváři. Mezi její další vlastnost patří její velká tvrdohlavost, spolu s tím jak se snaží Hayley dosáhnout svého je občas schopná chodit až přes mrtvoly. Nemá v lásce, když někdo ubližuje jí blízkým lidem. Ráda ve volném čase chodí tancovat nebo jen tak na procházku. Miluje italskou kuchyň, především pizzu. Na křehkou dívku, na kterou na první pohled vypadá, se tak ale moc chovat neumí. Nepatří mezi ty typy dívek, co by řešili co na sebe, džíny s tričkem je její každodenní oblečení.

Životopis:
Hayley se narodila v jedné Londýnské čtvrti Sarah a Mathew Bennettovým. Hayley je jedináček a i když její rodiče měli jenom jednu dceru nijak jí nerozmazlovaly. Naopak, její otec jí vždy říkal neustále jedno motto - pokud něco chceš, udělej si to sama a nečekej dokud to někdo neudělá za tebe. Tím se Hayley řídí celý svůj život.
Celé dětství prožívala jako spokojené děvčátko až do svých 11 let, kdy jí přišel dopis z Bradavic. Na ten den se těšila už od svých 7 let. Vždy obdivovala kouzla, moudrý klobouk jí zařadil do Nebelvíru. Hayley ve škole sice nebyla zrovna premiantka, byla spíš ten typ dítěte co vyvolával nějaké maléry. Naštěstí vždy z nich uměla vybruslit, až na jeden případ jí nikdy nechytili. Ve škole vynikala v Obranně proti černé magii a v Přeměňování.
Ke šťastnému životu, který Hayley žila až do svých 12 let přibyla velká tragédie. Během útoku, který zinscenoval sám Nicklaus byli oba Hayley rodiče zabiti, když se snažili mudly v Mawille Town zachránit před ním samotným. Hayley tuto zprávu nesla zpočátku dost těžce. Ale díky své babičce, ke které se potom přestěhovala to zvládala vše poměrně lépe. Jen co Hayley vystudovala dobrý rok bydlela dál u své babičky. Bohužel i ona zemřela na stáří a tak Hayley už nezbýval žádný jiný člen rodiny. Proto se ve svých 18 letech rozhodla přestěhovat zpět do bytu svých rodičů.
Našla si zde práci jako barmanka v místním Baru, kde poměrně rychle zapadla do kolektivu a pro má svou práci tak ráda.Seznam obyvatel

9. března 2017 v 16:31
Zde najdete abecední seznam obyvatel


Jméno: Alfons
Příjmení: DeCour

Kouzelník

Jméno: Angelika
Příjmení: Smith

Kouzelnice
Jméno: Charles
Příjmení: Nicklaus

Kouzelník
Jméno: Elijah
Příjmení: McKay

Kouzelník
Jméno: Hayley
Příjmení: Bennett

Kouzelnice
Jméno: Sofie
Příjmení: Angel

Kouzelnice
Jméno: Thomas Aron
Příjmení: Finn

Mudla

Registrace - kouzelníka

9. března 2017 v 15:30
Ještě předtím než začnete vyplňovat samotnou registraci Vás prosíme abyste si přečetli Pravidla RPG a samotnou reálii.


Před samotnou registrací upozorňuje, že ve hře se mohou objevit vulgární, sexuální a násilnické situace. Pokud Vám je méně jak 15 let, musí Vaši rodiče souhlasit s tím, že můžet hrát. Hra nebere nijak zodpovědnost za případné problémy.


Registrace

1. Jméno a příjmení - vaší postavy
2. Věk - vaší postavy, berte vpotaz to, že pokud si zaregistrujete mladistvého, tak nemůže bydlet sám v bytě/domě.
3. Pohlaví - muž/žena
4. Kontakt - pokud možno email
5. Povolání - vaše postava jistě si nějak vydělává, přece není bezdomovcem
6. Popis postavy - její vzhled, charakter, zájmy atd.
7. Stručný životopis - zkuste se v nm rozepsat, přeče jen pokud je Vaší postavě 21 let, tak něco zažila.
8. Původ - mudlovský, smíšený nebo čistokrevný
9. Chcete se přidat mezi Přívržence*? - ano/ne
10. Foto - odkaz na fotku postavy, tak jak vypadá
11.Bydlení - možnosti: Londýnský dům, Londýnsky byt, Mawille Town byt, Mawille Town dům, Přívrženci mají na výběr ještě možnost pokoje v rezidenci - vyberte jednu z možností


*Přívrženec je člověk, který souhlasí s názory samotného úhlavního nepřítele naší hry - Nicklause. Mudlové by měli být vyhlazení.

Vyplněnou registrací zasílejte na email našich stránek - magic-world@post.cz - jen co bude váš profil vystaven zde na webovkách, tak už můžet plnohodnotně hrát. Berte prosím v potaz to, že registrace jsou vyřizovány ručně a tak to nějakou chvilku trvá - většinou se registrace vyřizují max. do 3 pracovních dnů. S odeslanou registrací souhlasíte se všemy pravidly hry.

Registrace - mudla

9. března 2017 v 15:26
Ještě předtím než začnete vyplňovat samotnou registraci Vás prosíme abyste si přečetli Pravidla RPG a samotnou reálii.


Před samotnou registrací upozorňuje, že ve hře se mohou objevit vulgární, sexuální a násilnické situace. Pokud Vám je méně jak 15 let, musí Vaši rodiče souhlasit s tím, že můžet hrát. Hra nebere nijak zodpovědnost za případné problémy.


Registrace

1. Jméno a příjmení - vaší postavy
2. Věk - vaší postavy, berte vpotaz to, že pokud si zaregistrujete mladistvého, tak nemůže bydlet sám v bytě/domě.
3. Pohlaví - muž/žena
4. Kontakt - pokud možno email
5. Povolání - vaše postava jistě si nějak vydělává, přece není bezdomovcem
6. Popis postavy - její vzhled, charakter, zájmy atd.
7. Stručný životopis - zkuste se v nm rozepsat, přeče jen pokud je Vaší postavě 21 let, tak něco zažila.
8. Foto - odkaz na fotku postavy, tak jak vypadá
9. Bydlení - možnosti: Londýnský dům, Londýnsky byt, Mawille Town byt, Mawille Town dům - vyberte jednu z možností


Vyplněnou registrací zasílejte na email našich stránek - magic-world@post.cz - jen co bude váš profil vystaven zde na webovkách, tak už můžet plnohodnotně hrát. Berte prosím v potaz to, že registrace jsou vyřizovány ručně a tak to nějakou chvilku trvá - většinou se registrace vyřizují max. do 3 pracovních dnů. S odeslanou registrací souhlasíte se všemy pravidly hry.

Kontakty

9. března 2017 v 13:23
Zde najdete všechny podstatné kontakty pro hraní hry.

Herní Email

magic-world@post.cz

Reálie

8. března 2017 v 17:51
Předem upozorňujeme, že tento projekt nikterak nenavazuje na příběh Harryho Pottera - ani předtím než se narodil, během toho co studoval v Bradavicích a ani po jeho vyspělosti, kdy pracoval na Ministerstvu kouzel. Žadný Harry Potter, Lord Voldemord, Brumbál v našem příběhu neexistoval.


Roku 1996 se mezi kouzelníky objevil velmi silný a mocný kouzelník, zvaný Nicklaus. On sám nikdy neměl rád mudly, naopak dle jeho slov jsou mudlové pro kouzelníky jen velkou překážkou. Někteří z kouzelníků jeho názory zastávali, aby mudlové byli z povrchu zemského vyhlazeny a na světě zbyli jen kouzelníci.
Nicklaus střádal velké plány s kouzelnickým světem. V první řadě se snažil o to dostat do vlastnictví nejmocnější hůlku na světě - Bezovou hůlku. Po několika letech se mu to podařilo a on minulého vlastníka, Gilliese, o jeho hůlku a následně i jeho život, připravil. S Bezovou hůlkou v ruce Nicklaus věděl, že má dost celkou moc na to se pokusit stát Pánem Světa.
Nicklaus mudly vždy opovrhoval, dokonce do takové míry že jednoho Lednového rána, roku 2003, ve velkoměstě Mawille Town se Nicklaus spolu se svými Přívrženci objevil a začal postupně vyhlazovat všechny mudly na které narazil. Nicklausovi a jeho Přívržencům se ten den postavilo nespočet mnoho, ať už známých nebo neznámých kouzelníků, kteří přišli o svůj život ve snaze Nicklause zastavit.
Nicklausovo řádění bylo tak veliké, že kouzelnický svět neměl šanci tuto událost jen tak před mudly ututlat. Kouzelnická pětice těch nejsilnějších kouzelníků, která měla v té době největší slovo v kouzelnickém světě rozhodla o tom, že se kouzelníci mudlům prozradí už jen proto aby je mohli lépe chránit. Z prvu byl velký problém aby mudlové a kouzelníci žili vedle sebe po boku, ale během těch několik let se to pomalu ale jistě urovnalo.
Dnes se píše rok 2015, mezi kouzelníky a mudly je tenká hranice, tyto dva světy se během těch let od Nicklausova počínání v Mawille Town spojili a usilují o to Nicklause najít a zabít. Stále se ale mezi kouzelníci najdou Ti, kteří Nicklausovi názory podporují a říkají si Přívrženci. Pro větší bezpečí je každý mudlovský dům chráněn kouzly proti vniknutí. Anglické Ministerstvo kouzel pro své obyvatele zřídilo ve svých městech několik míst, tkzv. "záchranné stanice". Záchranné stanice jsou místa, úkryty, které slouží především mudlům jak úkryt proti zlým černokněžníkům.

Pravidla RPG

5. března 2017 v 21:26
Pro samotný začátek upozorňujeme, že ve hře se mohou objevit jisté situace, které jsou přístupné spíše dospělým osobám. Proto zvažte svou registraci okud je Vám méně jak 15 let. Jinak k hraní mějte povolení od rodičů.


V této hře se, to co postava, dělá píše mezi hvězdičky. Co je mimo hvězdičky (*) je to co postava říká. To co si postava myslí píšeme do dvojitých lomítek (//)
Příklad:
*Vstoupí do hostince a rozhlédne se po něm. //Toho kluka u baru jsem nikdy neviděla, celkem sympaťák.//*Dobrý den.*Pozdraví všechny přítomné.*


Druhy chyb ve hře:

Metagaming: Vy a vaše postava jsou dva různí lidé. To že vy máte špatnou náladu, neznamená že jí má i vaše postava. Zároveň i to co víte Vy neznamená, že ví i Vaše postava.
Mary Sue: Nikdo z Vás není dokonalý. Každá postava má nějakou svou slabinu nebo negativní vlastnost.Informace k hře:

  • V naší hře se objevují dva druhy lidí - kouzelníci a mudlové. Kouzelníci se mohou stát zvěromágové. Mudlové se ale jen tak kouzelníky stát nemohou (vyjímkou jsou děti pod 11 let, kterým může přijít dopis z Bradavic). Pro zatím se v naší hře neobjevují žádný upíři a vlkodlaci. Tím se ale neříká, že tato věc nikdy nemůže časem přijít.

  • Naše hra se hraje především v knihovnách pomocí blueboard. Víme, že to není originální řešení, ale i tak věříme, že se Vám bude hrát i tak dobře.

  • Těhotenství v naší hře ubývá jinak než v reálném světě. V našem herním světě těhotenství tvá v přepočtu na reálný čas 3 měsíce.

Herní čas ubíhá jinak než ten reálný.
1 herní rok = 4 měsíce v reálném čase

  • Smrt ve hře je přirozená. Může se Vám stát nehoda, sebevražda nebo Vás někdo dokonce zabije. I tohle se zde může přihodit. O smrti se nespekuluje, neexistuje aby se někdo kdo je mrtvý najednou objevil, ani jako duch.

  • V našem světě neexistují ony magické předměty - neviditelný plášť a kámen mudrců. Jediné co v našem světě existuje je Bezová hůlka, kterou vlastní úhlavní padouch v této hře. Samotná Bezová hůlka je nejmocnější hůlka na světě.

  • Záchranné stanice slouží pro mudly jako místa kde se mohou ukrýt. Stanice jsou chránněny kouzly proti vniknutí, do stanic se nedostane nikdo kdo je Přívrženec!!!. Stanice automaticky upozorňují Bystrozory na výskyt mudlů v nich.

  • Domy/byty všech mudlů jsou automaticky chráněny proti násilnému vniknutí Přívrženců. Proto se nemůže stát např. situace, že mudla půjde spát, objeví se u něj doma Přívrženec a chladnokrevně ho zavražda. Neexistuje. Domy/byty kouzelníků už takto chráněny nejsou. Od toho jsou snad kouzelníci aby si uměli dům zabezpečit.

  • V naší hře pro zatím neexistují žádné školy. Proto prosím zvažte při vyplňování registrace to kolik je Vaší postavě a hlavně podle toho odvíjeli její děj. Pokud si zaregistrujete mladistvého do věku 17 a méně, berte v potaz, že chodí někam snad do školy, ne? A ne, že se bude celý dny promenádovat v Hyde Parku.Pravidla RPG:

1. Každý hráč může vlastnit nanejvýš 2 postavy.
2. Co řekne Vypravěč to je slovo boží. S vypravěčem se nediskutuje.
3. K novým hráčům se ostatní hráči chovají vstřícně.
4. Nikdo nehraje za cizí postavy!
5. Berte v potaz, to že ne každý má na hru čas. Zároveň chápeme, že ne každého baví čekat. Proto, když Vás někdo někde, tak říkajíc "zasekne" - nemůžete hrát, protože čekáte na reakci druhého hráče. Pokud druhý hráč nenapíše do 3 dnů, můžete napsat nový post s tím, že třeba odcházíte a nemusíte čekat na druhého hráče.


-----------------
Pravidla se budou postupně doplňovat. Budete o tom informování vždy v levém menu.

Informace

5. března 2017 v 20:52

Reálie

Pravidla RPG

Kontakty


Londýn - bydlení

5. března 2017 v 20:49

Zde je přehled ubytovaných lidí v Londýně.


Domy:

Byty:


Caffe Nero

5. března 2017 v 20:38

Caffe Nero je poměrně známá kavárna v Londýně. Je tu poměrně často plno a proto je otevřeno nonstop. V kavárně je poměrně klid, můžete si zde nejen dát kávu, ale i nějaký ten moučník.
Ve spodní části, pod kavárnou se nachází záchranná stanice pro mudly. Vstoupit se do ní dá buď přes kavárnu nebo dveřmi v uličce za kavárnou.


Naštívit kavárnu


Záchranná stanice