Hayley Bennett

9. března 2017 v 17:14

Hayley Bennett


Povolání: Barmanka v Baru Memenzo
Věk: 24 let
Pohlaví: Žena
Původ: Čistokrevný
Kontakt: hpetas@seznam.cz

Popis:
Hayley už od pohledu působí dost ambiciózně a to je i pravda. Má velký smysl pro humor a proto jí většinou lidé potkávají s úsměvem na tváři. Mezi její další vlastnost patří její velká tvrdohlavost, spolu s tím jak se snaží Hayley dosáhnout svého je občas schopná chodit až přes mrtvoly. Nemá v lásce, když někdo ubližuje jí blízkým lidem. Ráda ve volném čase chodí tancovat nebo jen tak na procházku. Miluje italskou kuchyň, především pizzu. Na křehkou dívku, na kterou na první pohled vypadá, se tak ale moc chovat neumí. Nepatří mezi ty typy dívek, co by řešili co na sebe, džíny s tričkem je její každodenní oblečení.

Životopis:
Hayley se narodila v jedné Londýnské čtvrti Sarah a Mathew Bennettovým. Hayley je jedináček a i když její rodiče měli jenom jednu dceru nijak jí nerozmazlovaly. Naopak, její otec jí vždy říkal neustále jedno motto - pokud něco chceš, udělej si to sama a nečekej dokud to někdo neudělá za tebe. Tím se Hayley řídí celý svůj život.
Celé dětství prožívala jako spokojené děvčátko až do svých 11 let, kdy jí přišel dopis z Bradavic. Na ten den se těšila už od svých 7 let. Vždy obdivovala kouzla, moudrý klobouk jí zařadil do Nebelvíru. Hayley ve škole sice nebyla zrovna premiantka, byla spíš ten typ dítěte co vyvolával nějaké maléry. Naštěstí vždy z nich uměla vybruslit, až na jeden případ jí nikdy nechytili. Ve škole vynikala v Obranně proti černé magii a v Přeměňování.
Ke šťastnému životu, který Hayley žila až do svých 12 let přibyla velká tragédie. Během útoku, který zinscenoval sám Nicklaus byli oba Hayley rodiče zabiti, když se snažili mudly v Mawille Town zachránit před ním samotným. Hayley tuto zprávu nesla zpočátku dost těžce. Ale díky své babičce, ke které se potom přestěhovala to zvládala vše poměrně lépe. Jen co Hayley vystudovala dobrý rok bydlela dál u své babičky. Bohužel i ona zemřela na stáří a tak Hayley už nezbýval žádný jiný člen rodiny. Proto se ve svých 18 letech rozhodla přestěhovat zpět do bytu svých rodičů.
Našla si zde práci jako barmanka v místním Baru, kde poměrně rychle zapadla do kolektivu a pro má svou práci tak ráda.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama