Reálie

8. března 2017 v 17:51
Předem upozorňujeme, že tento projekt nikterak nenavazuje na příběh Harryho Pottera - ani předtím než se narodil, během toho co studoval v Bradavicích a ani po jeho vyspělosti, kdy pracoval na Ministerstvu kouzel. Žadný Harry Potter, Lord Voldemord, Brumbál v našem příběhu neexistoval.


Roku 1996 se mezi kouzelníky objevil velmi silný a mocný kouzelník, zvaný Nicklaus. On sám nikdy neměl rád mudly, naopak dle jeho slov jsou mudlové pro kouzelníky jen velkou překážkou. Někteří z kouzelníků jeho názory zastávali, aby mudlové byli z povrchu zemského vyhlazeny a na světě zbyli jen kouzelníci.
Nicklaus střádal velké plány s kouzelnickým světem. V první řadě se snažil o to dostat do vlastnictví nejmocnější hůlku na světě - Bezovou hůlku. Po několika letech se mu to podařilo a on minulého vlastníka, Gilliese, o jeho hůlku a následně i jeho život, připravil. S Bezovou hůlkou v ruce Nicklaus věděl, že má dost celkou moc na to se pokusit stát Pánem Světa.
Nicklaus mudly vždy opovrhoval, dokonce do takové míry že jednoho Lednového rána, roku 2003, ve velkoměstě Mawille Town se Nicklaus spolu se svými Přívrženci objevil a začal postupně vyhlazovat všechny mudly na které narazil. Nicklausovi a jeho Přívržencům se ten den postavilo nespočet mnoho, ať už známých nebo neznámých kouzelníků, kteří přišli o svůj život ve snaze Nicklause zastavit.
Nicklausovo řádění bylo tak veliké, že kouzelnický svět neměl šanci tuto událost jen tak před mudly ututlat. Kouzelnická pětice těch nejsilnějších kouzelníků, která měla v té době největší slovo v kouzelnickém světě rozhodla o tom, že se kouzelníci mudlům prozradí už jen proto aby je mohli lépe chránit. Z prvu byl velký problém aby mudlové a kouzelníci žili vedle sebe po boku, ale během těch několik let se to pomalu ale jistě urovnalo.
Dnes se píše rok 2015, mezi kouzelníky a mudly je tenká hranice, tyto dva světy se během těch let od Nicklausova počínání v Mawille Town spojili a usilují o to Nicklause najít a zabít. Stále se ale mezi kouzelníci najdou Ti, kteří Nicklausovi názory podporují a říkají si Přívrženci. Pro větší bezpečí je každý mudlovský dům chráněn kouzly proti vniknutí. Anglické Ministerstvo kouzel pro své obyvatele zřídilo ve svých městech několik míst, tkzv. "záchranné stanice". Záchranné stanice jsou místa, úkryty, které slouží především mudlům jak úkryt proti zlým černokněžníkům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama