Sofie Angel

11. března 2017 v 11:09

Sofie Angel

Povolání: Barmanka v Baru Memenzo
Věk: 23 let
Pohlaví: Žena
Původ: Čistokrevný
Kontakt: ronniegrinchova@seznam.cz

Popis:
Pro někoho malá bláznivka s mašlí nebo věnečkem v různobarevných vlasech, pro jiné zase kamarádka největšího kalibru..Teenagerská léta už má dávno za sebou - alespoň její věk to tvrdí - pak vám stejně ale stejně dojde, že tahle dívka nedá na své plyšové zvířátka dopustit..
Její vlasy vypadají jako by jí je pozvracel jednorožec, milovala jednorožce a vše co s nimi bylo spojeno, doma má nemalou sbírku ať už jsou to plyšáci, trička, náramky, přívěsky.. Na její hlavně naleznete většinou růžovou, fialovou, modrou, bílou, zelenou, někdy má ale dny kdy si je raději obarví na černou a snaží se moc nevynikat.. Ano často její vlasy přivolávají moc pozornosti o kterou ona sama moc nestojí..Nikdy nevyjde ven bez nějakého vhodného vlasového doplňku, mašle, věnečky , sponky, různé gumičky.. V její sbírce oblečení dominují spíše sukně a k tomu má vždy skvěle hodící se tričko, vše je samozřejmě laděno do pastelových barev.. Dále v její šatníku naleznete šaty, růžové možná fialové, modré, žluté.. Pokud jí uvidíte v něčem černém nejspíše má špatný den a tak se jí raději kliďte z cesty.. Má velikou sbírku šperků, bižuterie, náušnic, většinu si dokázala vyrobit sama, proto když máte narozeniny nebo něco podobného nejspíše od ní uvidíte její pracně vyrobený šperk..Její oči jsou zeleno modré a člověk se v nich lehce ztrácí, nebo-li topí, má hrozně pronikavý pohled, když se na vás zadívá skoro to vypadá jako by vám viděla do hlavy, ale to bohužel neumí..Dále si jí můžete všimnout ne kvůli vlasům nebo pronikavému pohledu, bude to nejspíš její výška měří totiž necelých 162 cm.. Celá její postava, působí drobně až skoro nemocně.. Štíhlá, útlá postava vypadá jako by snad skoro nejedla, je pravda že občas se zapomene najíst a pokud už něco sní je to většinou ve spěchu.
Její povaha je šílená kombinace všeho co by se rozhodně kombinovat nemělo.. Celá její povaha by šla možná popsat jedním slovem a to slovem magor, blázen.. Na její krásné tvářičce dominuje skoro stále roztomilí úsměv, vždy říká že má důvod se usmívat, člověk se musí radovat s maličkostí.. Na druhou stranu ví jak dokáže být svět krutý ale ví že karma si najde pravdu a vše bude zase dobré.. Je to velký snílek, snů má hodně a rozhodně nemá v plánu si je plnit.. Ze začátku je velmi nedůvěřivá k osobám co nezná, možná se i trochu s nima stydí mluvit, nikdo se s ní nebaví a když už jo, myslí si že jí chce dotyčný jen využít, tak její přátelství většinou skončí dřív než vůbec začne.. Ale pokud vidí člověka co se trápí, nebo má špatný den okamžitě mu přispěchá na pomoc, nikdy neváhala podat pomocnou ruku, přece jen pomáhej a ono se ti to vrátí, ano v tohle vážně barvovláska věřila.. Myslí si že i v tom nejhorším člověku musí být trocha světla.. Neumí nenávidět, nikdy teda nepotkala osobu kterou by měla nenávidět.. Když jí ublížíte nejspíš svůj příběh odvypráví její roztomilé kluběnce a pak nad tím jen mávne rukou.. Její zájmy jsou výroba šperků, literatura a hlavně se snaží zlepšit se v kouzlení, umí kouzlit, umí se nejspíše i bránit, ve škole jí to tedy aspoň šlo, jen v tom stále trochu tápe, nebyla nikdy perfektní kouzelnice i když se to od ní nejspíše očekávalo.. Sbírá jednorožce a vše co je s nima spojené, ano né živé ví že je to nelegální, ale má sbírku plyšáku, všeho možného, sama vypadá trochu jako jednorožec když si na obličej nanese ty její nesmyslné třpytky..

Životopis:
Kde vlastně vůbec začít? No možná tím že se narodila v Londýně, její rodiče byli celkem známí lidé, avšak nikdy nepatřili mezi namyšlené sobce.. Její matka pracovala na Ministerstvu kouzel a otec byl byztrozor, jednou chtěl dosáhnout toho že bude hlavním byztrozorem, to se mu ale nepodařilo, nakonec se stal zástupcem a byl více jak spokojený, když se jim narodila holka možná byl trochu zklamaný, ale jakmile Sofie začala růst přešlo ho to.. Jednou zní chtěl mít taky byztrozorku, ale jak se zdálo malá dívka se spíše zajímala o všechno jiné než o kouzla.. Ale kdo ví třeba mu jednou jeho velký sen splní a ona bude bojovat na straně dobra.. V jedenácti letech jí přišel dopis z bradavic, kam také nastoupila, nejdřív přišlo na řadu vybrat si hůlku.. Na to se těšila asi úplně nejvíc, vybrala si jí 15 palců dlouhá hůlka s žíní jednorožce..Náhoda? Nemyslím si..:D dy se asi prvně projevil její zájem o jednorožce, jelikož její matka pracovala na ministerstvu kouzel v odboru pro dohled nad kouzelnými tvory, tak se jí díky tomu jednou nebo dvakrát podařilo jednorožce spatřit.. Když usedala na stoličku a byl jí na hlavu dám moudrý klobou bez rozmyšlení jí poslal do Mrzimoru.. Ve škole vynikala až lektvary a obranu proti černé magii, ale nakonec i to zvládla, během jejího života se v tomto oboru snažila zdokonalit.. Po úspěšně ukončené škole chvilku pracovala s matkou, ale často mezi sebou měli rozepři každá měla totiž jiný názor a tak se odebrala na chvilku do jiné země, přesněji do Ameriky kde vedle malé květinářství.. Po letech se vrací zpět do Anglije a pro život si volí Londýn, kde začne pracovat jako barmanka mimo kouzelnický svět, nezanevřela nad ním, občas se tam zajde podívat, ale je jí lépe mezi mudly..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama